Privreda Grada
Izdvajamo iz privrede
Dunav - hotel i restoran
Hotel i restoran na obali Dunava, riblja čarda i pristanište, turističke ture, smeštaj i prenoćište, organizacija i sale za poslovne ručkove, proslave i svadbe.Knjižara Prostor - online prodaja knjiga
Izdavačka kuća Kuća dobre knjige, online prodaja i naručivanje knjiga, internet knjižara, beletristika, dečije knjige, naučna fantastika, stručne knjigeJela MJ - stolarska radionica
Izrada i ugradnja drvenih vrata i prozora. Proizvodnja drvene stolarije. Drvena vrata i prozori od čamovine, jasena, hrastovine. Popravka prozora i vrata.Putovanja
Hotel u Novom Sadu
Potrebno Vam je noćenje u Novom Sadu? Našli ste savršeno prenoćište, u kojem će Vam biti udobno kao kod kuće, a na raspolaganju Vam je sve što može da zatreba! Hotel Ile De France nalazi se u srcu Novog Sada, u neposrednoj blizini Sajma, a od njega brzo stižete i do svih ostalih bitnih lokacija u glavnom gradu Vojvodine.

Uz dašak Francuske, uživajte u vojvođanskom gostoprimstvu! Osoblje hotela će Vam maksimalno izaći u susret i obezbediti topao i prijatan kutak za odmor. Na raspolaganju su Vam hotelske sobe i apartmani, koji su eksluzivno opremljeni, te je užitak zagarantovan. Apartmani poseduju terasu, kuhinju, internet vezu, klimu, telefon. Pored noćenja, uživaćete i u doručku, serviranom na švedskom stolu.
Očaraće Vas izuzetno osmišljen ambijent soba i celog hotela i ugodna atmosfera. Osetićete se kao da ste u sred Francuske, a okruženi svim lepim mestima koje Novi Sad čuva samo za Vas. Zato se svaki put kada planirate dolazak u ovaj lepi grad setite da najprijatniji smeštaj nudi hotel u Novom Sadu, Ile De France.


