Privreda Grada

Prijavite Firmu Postanite Član Privrede Unapredite poslovanje
Kontaktirajte firmu:
Razmislite da li treba da štampate ovu stranicu!

Auto gas servis i šlep služba Marković

Adresa: Filipa Višnjića 2a; 21000 Novi Sad
Telefon: 063 53 38 00



INTERVJU SA ANASTASOM MARKOVIĆEM


Kako kaže Anastas Marković, vlasnik auto servisa Marković, u Blicu, i pored povećanja cene gasa, i dalje je isplativije ugraditi uređaj za gas u automobil. Osim što je cena gasa mnogo niža nego cena benzina ili dizela, sam gas, može se reći, blagotvorno deluje na Vaš automobil. Još ako su uređaj i njegova ugradnja obavljeni kvalitetno u ovlašćenim servisima, gde se dobija i sertifikat, nećete imati briga.

Predloženi uređaji su Landirenco, BRC i Lovato, a u auto servisu Marković možete da se odlučite i za holandski gas, a ovde se ugrađuje gas i u automobile najnovije generacije.

Cena ugradnje opreme za vožnju na plin za Zastavina vozila iznosi oko 160 do 170 eura, za Golfove, Opele i Audije oko 200 eura, a prelazak drugih modela na ovaj energent košta više stotina, a ponekad prevazilazi i 1.000 eura.

Možda deluje skupo, ali...  Jedan od vozača automobila na gas kaže: Automobil je trošio oko 12 litara na 100 kilometara u gradskoj vožnji i pošto sam maltene pola plate trošio na benzin, ugradio sam plin i veoma mi se isplati. Prosečno sam, pre ugradnje plina, trošio jedan rezervoar benzina nedeljno, što je otprilike oko 5.500 dinara, a sada trošim do 1,3 rezervoara plina nedeljno, što je od 2.500,00 do 3.000,00 dinara. Vožnja mi je sad jeftinija za trećinu, ako ne i polovinu.

Naposletku, ipak se isplati da sada i date malo više novca, kako biste sledećih meseci konstantno štedeli i sebi obezbedili dodatna ušteđena sredstva.

Detaljnije o ugradnji, održavanju i servisu, pogledajte na stranici Auto servis i šlep služba Marković, a više o auto gasu, na stranici Prednosti tng auto gasa.





Security Image
© 2002-2011. VirtualniGrad.com - PanonSoft d.o.o. Novi Sad
Obavezno pročitajte: Uslovi korišćenja